Sportovní akce

Náš společný sportovní den na Sportfestu 14.6.2013

1. 7. 2013

V pátek 14.6. proběhl na českobudějovickém výstavišti v rámci největšího jihočeského sportfestu sportovní den studentů vyššího gymnázia. Poprvé se zde společně potkali a své síly poměřili studenti z části škol České a Emy Destinové. Pro studenty byla připravena volejbalová a fotbalová utkání, frisbee, kroket, softbal, slackline, badminton a mnoho dalších sportovních vyžití.

Studenti Gymnázia Česká a Olympijských nadějí „A“ obhájili vítězství ve IV. ročníku raftových primátorek „Memoriál Josefa Cepáka“

27. 5. 2013

(22. 5. 2013, České Budějovice) Tým ve složení Radek Pospíchal, Rudolf Květoň, Zdeněk Mišák, Jan Voldřich, Zuzana Kulhanová a Natálie Vítovcová vyhráli v konkurenci osmi českobudějovických a dvou rakouských gymnázií.

V Českých Budějovicích odstartuje o víkendu 25. - 26. května hlavní část juniorské nominace ve vodním slalomu

27. 5. 2013

(22. 5. 2013, České Budějovice) O reprezentační tým ČR bude bojovat i dvojice našich studentů - kajakář Hynek Pechlát a siglkanoistka Jana Matulková.

Matěj Frydrych z primy opět bodoval!!!

19. 4. 2013

Gratulujeme k dalšímu skvělému úspěchu našeho nadějného karatisty!!! Na 4. Mistrovství světa World Shokotan Karate Union, které se konalo 3. – 5. dubna v tureckém Istanbulu obsadil nádherné 3. místo v kumite Ipon shobu. Pro Matěje to byla premiéra v kategorii starších žáků (12-13 let) a premiéra na startu takto velkého závodu vůbec.

Matěj Frydrych

Hodnocení zimních lyžařských kurzů 2013

19. 4. 2013

Ve dnech 27.1 až 31.1 jsme se zúčastnili lyžařského kurzu v rakouském středisku Hochficht. V autobuse jsme se seznámili s panem zdravotníkem, který byl později bohužel užitečný, a naším dozorem. Přesto, že jsme vyjeli s mírným zpožděním, na svahu jsme stáli již před desátou hodinou. Pauzu po dopoledním lyžování jsme strávili u autobusu se svačinami, a odpoledne, když jsme usoudili, že jsme unavení, jsme strávili vybalováním na ubytovně, kde jsme přespávali po zbytek našeho „lyžáku“.

Zimní lyžařský kurz 2013

Výsledky Juniorského maratonu 2013

15. 4. 2013

Naše předsevzetí vylepšit loňský výsledek naší studentské štafety se vyplnilo. Letošní běžci z České a GONU získali skvělé 2. místo s časem 02:58:05. Všem účastníkům, zvláště Michaelu Studničkovi ze 4.A s nejrychlejším časem, moc děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k letošnímu výsledku. Budeme doufat, že příští rok se opět posuneme o příčku výš.

Memoriál Tomáše a Miloslava Vaňka v basketbale

30. 1. 2013

Ve středu 30.1.2013 se naše družstvo zúčastnilo basketbalového turnaje vyš-ších gymnázií z Českých Budějovic. Ve sportovní hale Jihočeské univerzity Na sádkách se sešly týmy celkem šesti gymnázií, aby mezi sebou změřily aktuální „síly“. Tu nejlepší formu nakonec prokázal právě náš tým, který přesvědčivě zvítězil ve všech utkáních a zaslouženě obsadil 1.místo v turnaji.

Hodnocení soustředění skupiny Mgr. Jiřího Coufa

10. 10. 2012

Hezké momenty i náročný trénink na soustředění v podzimní přírodě zažila atletická skupina Mgr. Jiřího Coufa na Nových Hutích.

Hodnocení soustředění skupiny Mgr. Jiřího Coufa

Atletické soustředění tréninkové skupiny trenéra Tomáše Najbrta

1. 10. 2012

Sporthotel Olympia v malebné lokalitě Zadova – Churáňova se stal po roce opět naším týdenním azylem. Přijeli jsme sem, abychom si zvýšili kondici a vytvořili základ, na kterém vystavíme naši sportovní formu.

Atletické soustředění tréninkové skupiny trenéra Tomáše Najbrta

Sportovní den

27. 6. 2012

Nádherné slunečné počasí, doslova azurová obloha a poklidná atmosféra s nádechem prázdnin, od jejichž vstupu na dvouměsíční panovnický trůn nás dělily již jen hodiny, tak takto se nám vepsal do paměti 27. červen 2012.

Sportovní den

1 2 3 4