Vánoční turnaj v přehazované a minivolejbalu

Vánoční turnaj v přehazované a minivolejbalu

4. 1. 2017

Dne 19. 12. se studentky nižšího gymnázia opět utkaly v přehazované.

První místo suverénně obsadila kvarta, která vyhrála všechny zápasy. Jeden dokonce uhrála na skóre 25:1, kdy jeden primou získaný bod dala sama nepodařeným podáním do autu.

Na druhém místě se umístila sekunda, která statečně bojovala a jediný, kdo jí nepodlehl, byla vítězná kvarta.

Třetí místo patřilo tercii, kterou bohužel oslabily nemoci.

A čtvrté a páté místo patřilo nadějně vypadající primě, která se dozajista do příštího turnaje na konci školního roku vypracuje na vyšší příčky.

Za krásnou atmosféru děkujeme těm bezkonkurenčně nejlepším divákům a fanouškům, kteří se sešli v hojném počtu. Snad zase napřesrok.

Markéta Placerová

Dne 21. 12. se opět po roce uskutečnil vánoční turnaj ve volejbale mezi dívkami z vyššího gymnázia. Letos poprvé každou třídu reprezentovaly pouze tři vybrané sportovkyně, které utvořily třídní tým, jediná 4. A překonala všechna očekávání a sestavila rovnou dvě družstva.

Bitva mezi týmy začala poklidně a s přátelským podáním ruky mezi kapitánkami. Když však zaznělo první písknutí píšťalky, která oznámila začátek hry, začala nelítostná a nekončící vřava. Hbité ruce pinkaly přes síť míče, na podlahu padaly záludné střely vržené smečí, dívky se srážely ve snaze odrazit míč na hřiště soupeře a prostorem tělocvičny se nesly výkřiky radosti, ale i zklamání. Všechna družstva si spolu odehrála kvalitní a férovou hru, a to s úsměvem na upocených tvářích.

Natálie Veselá

Na krásném třetím místě se umístily bojovnice z 3. A. Stříbrnou pozici získaly hráčky reprezentující 7. E a celý turnaj, se zlatým pohárem v ruce, ovládly za čtyři roky nepřekonané šampiónky ze 4.A