Skvělé umístění našich studentů na okresním kole v přespolním běhu - vítězství ve všech kategoriích

Skvělé umístění našich studentů na okresním kole v přespolním běhu  - vítězství ve všech kategoriích

2. 10. 2017

V úterý 26. září se konalo ve Stromovce v Českých Budějovicích okresní kolo v přespolním běhu družstev základních a středních škol. Závody proběhly za příjemného podzimního počasí. Naše gymnázium zde reprezentovala čtyři družstva. I přes změny v sestavě, ze zdravotních důvodů, naše škola s přehledem vyhrála všechny čtyři kategorie. Tudíž všechna družstva postoupila do krajského kola, které se koná 10. října v Jindřichově Hradci. Věříme, že odjedeme v plném počtu a opět budeme bojovat o medaile.

Petr Bahenský ml.