Sportovní úspěchy žáků 2.E

13. 12. 2017

O tomto víkendu se konalo v Liberci Mistrovství republiky v badmintonu  v kategorii do 13 let. V soutěži jel potvrdit svoji roli favorita i žák našeho gymnázia  Daniel Dvořák (2.E) a vedlo se mu skvěle. Po sobotních výhrách se probojoval do nedělních semifinálových bojů, ze kterých se mu podařilo postoupit až do finále. V mixu bohužel finálový souboj prohrál a obsadil tak druhé místo,  ale ve čtyřhře po dramatickém boji a ve dvouhře zvítězil a stal se tak dvojnásobným mistrem České republiky. Obdobně si vedl i jeho spolužák ze třídy 2.E Lukáš Tauchman, který si z mistrovství ČR mladých plavců odvezl zlato na trati 400m kraul a to v osobní rekordu.

K výsledkům oběma blahopřejeme a  přejeme další úspěchy i v následujících turnajích a závodech.