Atleti Adéla Záhorová a Tomáš Kratochvíl zvítězili v anketě Talent Jihočeského kraje z roku 2017

Atleti Adéla Záhorová a Tomáš Kratochvíl zvítězili v anketě Talent Jihočeského kraje z roku 2017

27. 2. 2018

V úterý 20.2 v koncertní síni Otakara Jeremiáše v Českých Budějovicích  proběhlo vyhlašování  18.ročniku ankety Talent Jihočeského kraje za rok 2017 . Ceny se udělovaly v kategorii humanitní, přírodovědné, technické, umělecké, sportovní, speciální a všestranné.

Mile překvapeni jsme byli z vítězství v kategorii sportovní , kde mezi mladšími obsadil první místo student 1.S Tomáš Kratochvíl (český rekordman ve skoku dalekém své kategorie) a mezi staršími  zvítězila studentka 3.S Adéla Záhorová (nejlepší juniorka ČR ve skoku dalekém).  Za sportovce byl oceněn čestným uznáním  i volejbalista  Filip Humler.