Primátorky opět naší kořistí

31. 5. 2018

Ve středu 16. 5. se uskutečnil již 9. ročník raftových Primátorek - Memoriálu Josefa Cepáka. Tyto raftové závody se jely na Slepém rameni za účasti osmi šestičlenných posádek z českobudějovických gymnázií. V rozjížďkách nejrychlejší naše posádka „B“ zaostala s časem 5:41 pouhých 9 vteřin za rekordem tratě, který držíme. Do finále je doprovodily posádky našeho „áčka“ a Česko-anglického gymnázia. Žáci naší školy pod vedením trenérů Dvořáka, Rožbouda a Webera finále jasně ovládli ziskem 1. a 2. místa a prodloužili tak neporazitelnost České! Doufejme, že příští rok si pohár opět ponecháme.

Školu reprezentovali studenti ze sportovních tříd:
            posádka „A“ - D. Štráchalová, L. Remešová, M. Brunclíková, T. Rezek, A. Sypal,
                                   V. Božovský, V. Cízler
            posádka „B“ - E. Sýkorová, K. Valíčková, J. Kubata, V. Míka, M. Fišer, J. Krejčí