Matěj Frydrych z primy opět bodoval!!!

Matěj Frydrych

19. 4. 2013

Gratulujeme k dalšímu skvělému úspěchu našeho nadějného karatisty!!!
Na 4. Mistrovství světa World Shokotan Karate Union, které se konalo 3. – 5. dubna v tureckém Istanbulu obsadil nádherné 3. místo v kumite Ipon shobu. Pro Matěje to byla premiéra v kategorii starších žáků (12-13 let) a premiéra na startu takto velkého závodu vůbec. Úspěch zaznamenal i v disciplíně kata, kde zvítězil jednoznačně první dvě kola 5:0, ve třetím nestačil na závodníka Spojených arabských emirátů a skončil mezi nejlepší šestnáctkou z padesáti startujících.

Velká gratulace patří též studentce Vladimíře Račákové ze sportovní třídy, která přivezla dokonce 2 zlaté medaile!!! Ve své kategorii juniorek - 69 kg nenašla přemožitelku jak v kumite ipon shobu, tak v kumite WKF. Turnaje, který je zařazen v oficiálním kalendáři WKF se zúčastnilo 1803 závodníků ze 45 zemí.

Poděkování patří rovněž trenérovi obou závodníků, Bc. Petru Beníškovi, pod jehož odborným vedením tito naši studenti dosáhli tak vynikajících výsledků!