Ani primáni nezůstali pozadu

7. 5. 2021
MO_obrázek.JPG

V okresním kole matematické olympiády v kategorii Z6 obsadili první místo s plným počtem bodů hned dva primáni: Matěj KmínekVáclav Marušinec.

Do okresního kola matematické olympiáda, které proběhlo navzdory složité epidemiologické situaci, postoupili žáci 6.tříd a prim v počtu 39. Celkem 26 soutěžících jsou úspěšní řešitelé, mezi které se zařadili i naši primáni: Filip Čečetka, Michaela Mrzenová, Tomáš Kučera, Jakub Kluzák, Anička Fialová a Tereza Dvořáková.

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci gymnázia.

Pořadí

Příjmení

Jméno

Název a adresa školy 

Body celkem

1.–3.

Kmínek

Matěj

Gymnázium, Česká 64, České Budějovice

18

Marušinec

Václav

Gymnázium, Česká 64, České Budějovice

Šejharová

Marie

Gymnázium J. V. Jirsíka, F.Šrámka 23, ČB 

4.–6.

Klabouch

Tomáš

Gymnázium J. V. Jirsíka, F.Šrámka 23, ČB 

16

Lukáš

Ondřej

ZŠ J. Š. Baara, Jírovcova 9/a, ČB

Čečetka

Filip

Gymnázium, Česká 64, České Budějovice

7.

Mrzenová

Michaela

Gymnázium, Česká 64, České Budějovice

15

8.–12.

Domín

Adam

Gymnázium, Jírovcova 8, ČB

14

Havelka

Jan

Gymnázium, Jírovcova 8, ČB

Kovačík

Matěj

Z, O. Nedbala 30, České Budějovice

Kučera

Tomáš

Gymnázium, Česká 64, České Budějovice

Procházka

Jakub

Biskupské gymnázium J. N. N. CZŠ, Č. B.

13.–18.

Kluzák

Jakub

Gymnázium, Česká 64, České Budějovice

13

Nevoralová

Sára

ZŠ, Pohůrecká 16, České Budějovice

Suchý

Marek

Biskupské gymnázium J. N. N. CZŠ, Č. B.

Vaněčková

Nikola

Gymnázium, Havlíčkova 13, Týn nad V.

Zikmundová

Ema

Gymnázium J. V. Jirsíka, F.Šrámka 23, ČB 

Šintajová

Rebeka

Biskupské gymnázium J. N. N. CZŠ, Č. B.

19.–20.

Fialová

Anna

Gymnázium, Česká 64, České Budějovice

12

Janoutová

Daniela

Biskupské gymnázium J. N. N. CZŠ, Č. B.

21.–25.

Bauer

Jáchym

Gymnázium, Jírovcova 8, ČB

10

Bernard

Kryštof

Gymnázium, Jírovcova 8, ČB

Dvořáková

Tereza

Gymnázium, Česká 64, České Budějovice

Kiselova

Daria

ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice

Safonov

Maxim Igorevič

ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice

26.

Cimbálníková

Klára

ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice

9

27.–31.

Choura

Václav

ZŠ, Matice školské 3, České Budějovice

8

Dolanský

Tomáš

Gymnázium, Havlíčkova 13, Týn nad V.

Městková

Alžběta

Gymnázium, Havlíčkova 13, Týn nad V.

Teisler

Matěj

Biskupské gymnázium J. N. N.  CZŠ, Č. B.

Šustková

Markéta

ZŠ J. Š. Baara, Jírovcova 9/a, ČB