Informace k pobytu SkiAmadé/Hüttau 2. – 6. 3. 2020

Ski amade.jpg

VEDOUCÍ: Miroslav Vaníček; info - tel: 725 925 227; e-mail: van.mira@seznam.cz

ODJEZD: 2.3.2020 (pondělí)

Cca v 08,00 hod. (bude upřesněno) z Českých Budějovic - parkoviště Na Dlouhé louce; hned vedle placeného parkoviště u Auto Kelly / Peugeot.

přistavení busu v 07,40 hod. POZOR !! v pondělí jedeme přímo na sjezdovku, ubytování až po lyžování

NÁVRAT: 6.3.2020 (pátek)

ve večerních hodinách (cca v 18,00 – 19.00 hod.; bude upřesňováno při návratu)

DOPRAVA:

Autobusem.; na zájezd si s sebou vezměte pouze skladná zavazadla (kufry, sportovní kabely).

Před penzionem je možno zastavit k vyložení a naložení zavazadel.

UBYTOVÁNÍ:

Jugend- und Familienhotel HUTTER (Tel.: 0043 6548 7240), Sonnberg 12, 5511 HÜTTAU

Dispečinkový tel.: +420 608 728 764 spojení na služby cestovní kanceláře v ČR

CENA:  8.750 Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování 4 noci, 4x polopenze, ložní prádlo, 4 denní skipas (3 celé dny +      2x půldenní Po a Pá), komplexní cestovní pojištění

Způsob platby:              bankovním převodem jednou splátkou do 20.11.2019

číslo účtu školy: 249 441 469 / 0300

variabilní symbol: datum odjezdu (02032020)

zpráva pro příjemce a plátce: LVVK, příjmení a jméno, třída)!!!

LOŽNÍ PRÁDLO:

Cena pobytu zahrnuje pronájem ložního prádla  (lůžkoviny jsou připraveny po příjezdu na pokojích).

STRAVOVÁNÍ: (polopenze-zahájení večeří v pondělí; ukončení snídaní v pátek)

snídaně: formou bufetu

večeře zpravidla od 18,00 hod; menu / 3 chody + zeleninový bufet, ovoce

SKIPASY:

Cena zájezdu zahrnuje 4 denní skipas Ski Amadé s platností od pondělí 2.3. – 12,30 hod do pátku 6.3. – 12,29 hod (poslední jízda lanovkou). Skipasy jsou ve formě vratných magnetických karet. V případě ztráty nelze vystavit náhradní a v daném případě po Vás bude požadována i úhrada kauce 3 € (hodnota karty). Na skipas není potřeba fotografie.

POJIŠTĚNÍ:

Komplexní cestovní pojištění je zahrnuto v základní ceně zájezdu. Karty pojištěnce obdržíte v autobusu.

Komplexní cestovní pojištění ČSOB pojišťovny a.s..: pojištěny jsou zimní sporty na upravených a pro veřejnost otevřených sjezdových  tratích, nikoli však spojených se skoky nebo akrobacií.

Pojištění léčebných výloh

• do 3,500.000 Kč

Typy pojištění v rámci komplexního cestovního pojištění:

• pojištění úrazové, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel, pojištění stornopoplatků

DOKLADY, KTERÉ JE NUTNÉ VZÍT S SEBOU:

Pas nebo občanský průkaz

Je nutné mít s sebou i kartičku pojištění ČR, která je vyžadována při případném lékařském vyšetření.

Při návštěvě lékaře musíte mít s sebou pas či OP, Evropský průkaz zdravotního pojištění a kartu cestovního pojištění. Na základě Evropského průkazu zdravotního pojištění mohou čeští pojištěnci uplatňovat nárok na poskytnutí nutné a neodkladné zdravotní péče. Tento mechanismus však nepokrývá náklady na převoz, repatriaci pojištěnce do ČR… (je hrazeno Vaším Komplexním cestovním pojištěním).

POZOR:

Děti do věku minimálně 15 let jsou povinny nosit při zimních sportech na rakouských sjezdovkách ochrannou přilbu. Zodpovědnost přitom nesou odpovědné osoby z řad dospělých – rodiče, pedagogický dozor či personál, který nad dětmi na sjezdovkách dozor vykonává.

POTŘEBY: Podrobný seznam povinných a doporučených potřeb bude předán studentům v lednu 2020

v Českých Budějovicích dne 28.10.2019
iroslav Vaníček