Den otevřených dveří  videa, prezentace
Den otevřených dveří videa, prezentace

Koronavirus-informace k výuce 2020/2021
Koronavirus-informace k výuce 2020/2021

Přijímací zk. NANEČISTO  23. 1. 2021, přihlašování do 20. 1.
Přijímací zk. NANEČISTO 23. 1. 2021, přihlašování do 20. 1.

Dominik Černý druhý v kraji v soutěži Bobřík informatiky

11. 2. 2019
20177EC.tmp

Těsně před koncem pololetí se na našem gymnáziu sešli nejlepší studenti v kraji, kteří poměřili své síly v informatické soutěži Bobřík informatiky. Z prvního kola do třicítky nejlepších postoupilo hned 10 borců z našeho gymnázia. V krajském kole měli soutěžící za úkol najít během 60 minut odpovědi na 14 úloh.

Celá řada studentů byla hotova ještě před koncem limitu a v úlohách neudělali jedinou chybu. V této ohromné konkurenci (nejsilnější kraj v republice) nám udělal velikou radost Dominik Černý, který skončil v kraji na krásném 2. místě a celkově v republice na vynikajícím 9. místě.

Neztratili se ani další. Pavel Jakš taktéž neudělal v úlohách ani jednu chybu, ale díky pomalejšímu času obsadil moc pěkné 35. místo v republice. Vidět byli i další studenti. Velkým příslibem do dalších let může být to, že v této nejstarší kategorii soutěžili za naši školu i významně mladší studenti. O jejich úspěších budeme jistě ještě psát v příštích letech.