Den otevřených dveří  videa, prezentace
Den otevřených dveří videa, prezentace

Koronavirus-informace k výuce 2020/2021
Koronavirus-informace k výuce 2020/2021

Přijímací zk. NANEČISTO  23. 1. 2021, přihlašování do 20. 1.
Přijímací zk. NANEČISTO 23. 1. 2021, přihlašování do 20. 1.

Girls PowerTech 2018 v Cisco

14. 5. 2018
2012B2D.tmp

Dne 3.5.2018 jsme se za doprovodu p. učitele Kotlase vydali do firmy Cisco, která se nachází v Praze. Ku příležitosti Mezinárodního dne žen v informatice uspořádala pro školy tuto jedinečnou možnost si celou pobočku v České republice projít a dozvědět se něco zajímavého a nového o světě informačních technologií nebo například, co taková práce obnáší a jak postupovat, pokud se o toto odvětví zajímáme.

Jelikož naše zastoupení činily převážně studentky z 1.A a jedna studentka z 2.A, byly jsme zde oproti ostatním školám nejmladší, to však jak se brzy ukázalo vůbec nevadilo, protože prezentace zaměstnanců nebyly zaměřeny jen pro absolventy nebo starší studenty, ale naopak i právě pro nás, aby mezi námi vzbudily zájem a ukázaly, že předsudky, které mají muži vůči ženám v tomto odvětví, nejsou vůbec na místě.

Myslím, že budu mluvit asi za všechny, když řeknu, že se jim tohle vše opravdu povedlo a celá akce byla vydařená. Tak snad za rok opět. Děkujeme.

Tereza Froydová, 1.A