Napsali o nás

Článek v MF Dnes o úspěchu naší studentky v oblasti IT

26. 10. 2018

Již před nějakou dobou jsme tu měli článek o úspěchu naší studentky Natálie Kurážové, která měla tu možnost, podívat se IT kemp do řeckých Athén. Této události si všimly i jihočeské deníky a tak Vám přínášíme odkaz na deník MF Dnes, v kterém se ve středu objevil článek. Více si můžete přečíst zde.

Alumni 2015: Velké? Malé? Prostě tak akorát! + program

14. 9. 2015

Ano, čtete dobře, po dvou letech jsme se rozhodli následovat stopy svých předchůdců a obnovit jednu krásnou tradici. Pro ty, kteří trochu tápou: Alumni je setkání studentů, učitelů a přátel Gymnázia Česká. Zní to možná jen jako akce plná oficialit, ale nebojte, to opravdu nehrozí. Přijďte zavzpomínat, pobavit se a předat zkušenosti dalším generacím. Vše vypukne už 18. září, a proto prosíme předejte informaci mezi co nejvíce absolventů.

ALUMNI 2013-Setkání absolventů a přátel školy

26. 9. 2013

Budova gymnázia v České ulici se v poslední době hemží samými významnými hosty. Po středeční návštěvě tří olympioniček jsme se mohli o dva dny později, v pátek 20. září 2013, setkat v zaplněné tělocvičně s několika vystudovanými lékaři, právníky, politology, chemiky či studenty těchto a jiných oborů, aby se s námi podělili o své studijní zkušenosti. Všechny přítomné přivítal, a tím i slavnostně zahájil ALUMNI 2013, pan zástupce M. Štoudek, hlavní organizátor tohoto setkání.

Alumni 2013 - Setkání absolventů a přátel školy

Milý týme,