Weave Your Future

Hurrah on ERASMUS+! This time to Spain, La Coruña, Cambre.

27. 1. 2017

It all began on Sunday 27th November, 2016, early in the morning when we started our journey to Vaclav Havel Airport, Prague. In the evening we successfully landed, having changed in Madrid, in our destination,Chambre, where we were being awaited by our Spanish friends and their parents. And how did the students experience their stay themselves?

Hurá na ERASMUS+! Tentokrát do Španělska, La Coruña, Chambre.

Hurá na ERASMUS+! Tentokrát do Španělska, La Coruña, Cambre.

4. 1. 2017

Vše začalo nedělí, 27. listopadu, časně ráno, kdy jsme vyrazili do Prahy na letiště. S přestupem v Madridu jsme navečer úspěšně přistáli v Chambre, očekáváni našimi španělskými kamarády a jejich rodiči. A jak celý pobyt prožívali sami studenti?

Projekt Erasmus+

3. 1. 2017

Ve školním roce 2015/16 jsem reagovala na výzvu KA2, březen 2016. V září škola obdržela dohodu o schválení dvouletého projektu mobilit žáků a učitelů a na konto naší školy připutoval grant EU ve výši 22 275E. (Celková výše grantu pro všechny zúčastněné školy je 90 460E). Projekt Interwoven Europe, „Unpick Your History, Weave Your Future“ .