Vyučující

Ředitel

Mgr. Antonín Sekyrka

Dějepis, Německý jazyk

Místnost: 102

Mgr. Antonín Sekyrka

Zástupci ředitele

Mgr. Jiří Filip

Zástupce ředitele pro sport, plavání

Místnost: 319

Mgr. Jiří Filip

Mgr. et Mgr. Martin Štoudek

Německý jazyk, Dějepis, partnerství s německy hovořícími zeměmi, spolupráce s Goethe institutem, třídní učitel 8.E

Místnost: 104

Mgr. et Mgr. Martin Štoudek

Učitelé

Mgr. Eva Adamcová

Německý jazyk, Český jazyk

Místnost: 320

Mgr. Eva Adamcová

Mgr. Jana Bártů

Český jazyk

Místnost: 012

Mgr. Jana Bártů

Mgr. Lukáš Boček

Český jazyk, Anglický jazyk, koordinátor školního časopisu Magazín 64, třídní učitel 3.A

Místnost: 320

Mgr. Lukáš Boček

Mgr. Štěpánka Čoudková

Německý jazyk, Český jazyk

Místnost: 315

Mgr. Štěpánka Čoudková

Mgr. Petr Dolejší

Anglický jazyk, Dějepis

Místnost: 324

Mgr. Petr Dolejší

Mgr. Pavla Dřevikovská

Matematika, Informatika, třídní učitelka 2.A

Místnost: 113

Mgr. Pavla Dřevikovská

Mgr. Jan Dvořák

Zeměpis, Tělesná výchova, třídní učitel 4.E

Místnost: 201

Mgr. Jan Dvořák

Mgr. Pavla Figurová

Anglický jazyk, třídní učitelka 2.S

Místnost: 322

Mgr. Pavla Figurová

Mgr. Petra Habertová

Biologie, Chemie, třídní učitelka 7.E

Místnost: 322

Mgr. Petra Habertová

Mgr. Pavlína Houšková

Německý jazyk, Dějepis, spolupráce s organizací "Živá paměť", vedoucí předmětové komise dějepisu

Místnost: 012

Mgr. Pavlína Houšková

Mgr. Radka Hrubešová

Matematika, Biologie, výchovný poradce

Místnost: 323

Mgr. Radka Hrubešová

Mgr. Alena Chytil

Německý jazyk

Místnost: 201

Mgr. Alena Chytil

Mgr. Žaneta Jirsová

Anglický jazyk

Místnost: 320

Mgr. Žaneta Jirsová

RNDr. Pavla Kodríková

Biologie, Chemie, vedoucí předmětové komise biologie, koordinátor seminárních prací a SOČ

Místnost: 213

RNDr. Pavla Kodríková

Mgr. Miroslav Kotlas

Informatika, správa webových stránek, spolupráce s Microsoft, Microsoft Innovative Expert Educator, Microsoft Office Master

Místnost: 115

Mgr. Miroslav Kotlas

Mgr. Tereza Kratochvílová

Francouzský jazyk

Místnost: 010

Mgr. Tereza Kratochvílová

Mgr. Jiří Krejčí Ph.D.

Základy společenských věd, Český jazyk, filmový festival "Jeden svět", spolupráce s organizací "Člověk v tísni", třídní učitel 5.E

Místnost: 010

Mgr. Jiří Krejčí Ph.D.

Mgr. Věra Krhounková

Český jazyk, Výtvarná výchova, vedoucí předmětové komise VV

Místnost: 010

Mgr. Věra Krhounková

Mgr. Radka Křížová

Zeměpis, Tělesná výchova, vedoucí předmětové komise geografie, třídní učitelka 1.S

Místnost: 201

Mgr. Radka Křížová

Mgr. Barbora Kutilová

Biologie, Chemie, třídní učitelka 3.S

Místnost: 213

Mgr. Barbora Kutilová

Mgr. Klára Ludvíková

Anglický jazyk, Základy společenských věd, Školní metodik prevence rizikového chování

Místnost: 010

Mgr. Klára Ludvíková

Mgr. Hana Musilová

Německý jazyk, třídní učitelka 2.E, vedoucí předmětové komise Nj

Místnost: 321

Mgr. Hana Musilová

Mgr. Marie Mušková

Český jazyk, Německý jazyk, třídní učitelka 1.E

Místnost: 012

Mgr. Marie Mušková

Mgr. Lenka Nečilová

Český jazyk, Základy společenských věd, vedoucí předmětové komise Čj

Místnost: 012

Mgr. Lenka Nečilová

Bc. Roman Paukert

Tělesná výchova

Místnost: 320

Bc. Roman Paukert

Mgr. Jaroslava Petřeková

Matematika, Fyzika, vedoucí předmětové komise Fy, třídní učitelka 4.S

Místnost: 113

Mgr. Jaroslava Petřeková

Mgr. Michala Pfefrčková

Matematika, Fyzika

Místnost: 112

Mgr. Michala Pfefrčková

Mgr. Ester Pitrunová DiS

Hudební výchova, Německý jazyk, vedoucí předmětové komise Hv, školní pěvecký sbor

Místnost: 315

Mgr. Ester Pitrunová DiS

Ing. Helena Poláková PhD.

Fyzika

Místnost: 113

Ing. Helena Poláková PhD.

PaedDr. Marcela Radová

Anglický jazyk, Matematika, Evropská jazyková cena Label, Evropský učitel jazyků roku 2013, The Best Teacher of English Award 2013

Místnost: 112

PaedDr. Marcela Radová

Mgr. Věra Regulová

Anglický jazyk, Český jazyk, spolupráce s Britskou radou, školní čítárna, projekt Podpořit nadané, projekt Recitační soutěž školy

Místnost: 324

Mgr. Věra Regulová

Mgr. Vlastimil Sekyrka

Německý jazyk, Občanská výchova

Místnost: 321

Mgr. Vlastimil Sekyrka

Mgr. Miroslava Sekyrková

Biologie

Místnost: 213

Mgr. Miroslava Sekyrková

Mgr. Alena Schönová

Matematika, Fyzika

Místnost: 115

Mgr. Alena Schönová

Mgr. Zuzana Syslová

Matematika, Fyzika, třídní učitelka 1.A

Místnost: 112

Mgr. Zuzana Syslová

Mgr. Petra Špišáková

Český jazyk, Anglický jazyk, třídní učitelka 4.A

Místnost: 321

Mgr. Petra Špišáková

Mgr. Hana Štěpánková Ph.D

Matematika, Tělesná výchova, třídní učitelka 3.E

Místnost: 112

Mgr. Hana Štěpánková Ph.D

Mgr. Simona Týmalová

Biologie, Matematika, koordinátorka EVVO, třídní učitelka 6.E

Místnost: 201

Mgr. Simona Týmalová

Mgr. Miroslav Vaníček

Zěmepis, Tělesná výchova, vedoucí předmětové komise Tv

Místnost: 013

Mgr. Miroslav Vaníček

Trenéři

Mgr. Petr Bahenský

Atletika

Místnost: 309

Mgr. Petr Bahenský

PhDr. Petr Beníšek

trenér karate

Místnost: 309

PhDr. Petr Beníšek

Mgr. Jiří Couf

Atletika

Místnost: 309

Mgr. Jiří Couf

Bc. Jan Dvořák

Fotbal

Místnost:

Bc. Jan Dvořák

 Miroslav Graman

Tenis

Místnost: 309

Miroslav Graman

Bc. Miroslav Hýsek
trenér karate

Místnost: 309

Bc. Miroslav Hýsek

 David Lafata

Fotbal

Místnost: 309

David Lafata

Bc. Petr Malý

Kanoistika

Místnost: 309

Bc. Petr Malý

 Vladimír Mikeš

Tenis

Místnost: 309

Vladimír Mikeš

Mgr. Tomáš Najbrt

Atletika

Místnost: 309

Mgr. Tomáš Najbrt

Mgr. Ivana Pokorná

Gymnastika

Místnost: 309

Mgr. Ivana Pokorná

 Stanislav Rožboud

Fotbal

Místnost: 309

Stanislav Rožboud

 Milan Šimonek

Volejbal

Místnost: 309

Milan Šimonek

 Oldřich Weber

Kanoistika

Místnost: 309

Oldřich Weber

 Vojtěch Zach

Volejbal

Místnost: 309

Vojtěch Zach