Suplování:   Pondělí 9.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 23.3.2020 (11:28)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Figurová Pavla

..

Što

-

-

-

-

..

..

               

Habertová Petra

 

Boc

Sys

Dvo

-

..

                   

Houšková Pavlína

           

..

                 

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

1.hod

Aj

 

(5.E)

supluje

Boček Lukáš

(Hab)

2.S

0.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Fig)

3.A

6.hod

D

   

odpadá

 

(Hou)

3.E

2.hod

Fy

 

(5.E)

supluje

Syslová Zuzana

(Hab)

 

3.hod

Z

 

(1.S)

supluje

Dvořák Jan

(Hab)

4.A

6.hod

Ak

Ak3

 

odpadá

 

(Fig)

4.S

7.hod

Ls

Lis4

 

odpadá

 

(Fig)

7.E

5.hod

Ch

 

(8.E)

přesun <<

Kodríková Pavla

z 6.hod

 

6.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

 

Suplování:   Úterý 10.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 23.3.2020 (11:28)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

2.A

Absc

                             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Figurová Pavla

..

-

Ada

-

Špi

-

Hou

                 

Habertová Petra

-

-

Tym

Sys

Dvo

-

-

-

-

             

Krejčí Jiří

-

Sys

-

Pol

Hru

Hru

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Ludvíková Klára

-

Špi

Dol

Dol

-

-

-

                 

Regulová Věra

       

Dol

Kut

Dol

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Aj

Aj2

(1.A)

spojí

Dolejší Petr

(Reg)

1.S

6.hod

Aj

Aj2

(2.S)

spojí

Dolejší Petr

(Reg)

2.A

3.hod

Aj

Aj1

(4.S)

změna

Dolejší Petr

 
 

3.hod

Aj

Aj2

(4.S)

spojí

Dolejší Petr

(Lud)

 

0. hod Obecná absence třídy

2.E

2.hod

Aj

Aj1

(4.A)

změna

Dolejší Petr

 
 

2.hod

Aj

Aj2

(4.A)

spojí

Dolejší Petr

(Lud)

2.S

2.hod

Nj

Nj1

(Aula)

změna

Adamcová Eva

 
 

2.hod

Nj

Aj1

(Aula)

spojí

Adamcová Eva

(Fig)

 

6.hod

Nj

Aj2

(3.S)

spojí

Houšková Pavlína

(Fig)

3.A

4.hod

Geo

 

(8.E)

supluje

Dvořák Jan

(Hab)

3.E

3.hod

Fy

 

(3.E)

supluje

Syslová Zuzana

(Hab)

 

4.hod

Aj

Aj1

(3.S)

spojí

Špišáková Petra

(Fig)

3.S

0.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Fig)

4.E

1.hod

Fy

 

(4.E)

supluje

Syslová Zuzana

(Kre)

 

4.hod

M

Čcv1

(4.E)

spojí

Hrubešová Radka

(Kre)

 

5.hod

M

Čcv2

(4.E)

spojí

Hrubešová Radka

(Kre)

5.E

3.hod

Fy

Čcv1

(2.A)

spojí

Poláková Helena

(Kre)

6.E

2.hod

M

 

(8.E)

supluje

Týmalová Simona

(Hab)

7.E

1.hod

Aj

Aj1

(5.E)

spojí

Špišáková Petra

(Lud)

 

1.hod

Aj

Aj2

(5.E)

změna

Špišáková Petra

 
 

6.hod

Zv

   

odpadá

 

(Kre)

 

 

Suplování:   Středa 11.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 23.3.2020 (11:28)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

5.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

6.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

7.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Habertová Petra

-

-

..

..

..

-

-

..

..

             

Houšková Pavlína

   

..

                         

Petřeková Jaroslava

Fig

..

..

..

-

-

-

..

..

             

Štěpánková Hana

 

-

..

..

..

..

Chyt

                 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

1.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

1.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

5.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

6.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

7.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

8.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Čtvrtek 12.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 23.3.2020 (11:28)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

5.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

6.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

7.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Habertová Petra

-

..

..

..

..

..

..

-

-

             

Houšková Pavlína

-

-

..

..

-

..

..

                 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

1.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

1.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

5.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

6.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

7.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

8.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Pátek 13.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 23.3.2020 (11:28)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

5.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

6.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

7.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.E

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Habertová Petra

-

-

..

-

..

Chyt

..

-

-

             

Syslová Zuzana

-

..

..

-

-

..

Ada

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

1.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

1.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

2.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

3.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

4.S

0.- 15. hod Obecná absence třídy

5.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

6.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

7.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

8.E

0.- 15. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři