Vážení rodiče, milí uchazeči o studium,

dovolujeme si Vás pozvat na interaktivní procházku naší školou, která Vám snad ukáže, že cesta za poznáním nemusí být jen trnitá.

Den otevřených dveří se uskuteční  dne 1. listopadu 2018 od 14.00 pro sportovní gymnázium8. ledna 2019 od 16.30 hodin pro všeobecné gymnázium. Přejeme Vám dobrou zábavu!

Zpřístupnili jsme Vám všechny prostory naší školy včetně nové půdní vestavby a věříme, že se Vám bude u nás líbit. Pro lepší orientaci využijte asistenty z řad našich žáků, všichni jsme připraveni odpovědět na všechny Vaše zvídavé otázky. Nespokojte se jen s letáky, přijďte se na nás podívat.

Tým Gymnázia Česká

Důležité dokumenty (bude průběžně aktualizováno) níže se nachází lońský materiál.

• Pozvánka na DOD zde
  • Program ke stažení zde
  • Časový harmonogram zde
  • Nejčastější dotazy zde
  • Plánek školy zde

Více informací k přijímacímu řízení naleznete zde pro všeobecné gymnázium a zde pro sportovní gymnázium

Vize školy:

Videa

Krátké video ze života gymnázia

Jak to vypadá, když student zaspí a přijde pozdě do výuky.

Krátké video ze života gymnázia

Česká z výšky 155 metrů

Milan Binder

Česká a její okolí z dronu