Přijímací zkoušky NANEČISTO

• Termín:                              sobota 22. 1. 2022
  • Kde:                                   budova gymnázia: České Budějovice, Česká 64
  • Vchod do budovy:           kovovou branou z České ulice přes školní dvůr
  • Prezence:                          7.50 – 8.50: přízemí školy (G4), I. patro (G8)
  • Testy:                                 Čj a M od CERMATu

Český jazyk:                   60 minut

Matematika:                  70 minut

• Čas zahájení:                    9.00
  • Ukončení:                         12.00
  • Online přihláška:            https://forms.office.com/r/iVsY9frjLF
  • Cena:                                299 Kč, platba převodem, ZATÍM NEPLAŤTE
  • INFORMACE K PLATBĚ: platbu uskutečněte až v den konání zkoušek, bližší informace budou rozeslány přihlášeným účastníkům mailem

variabilní symbol: rodné číslo účastníka testu – jeho první část před lomítkem, např. 050712

do poznámky pro příjemce:

Jméno a příjmení účastníka testu

Potvrzení o platbě nezasíláme, zkontrolujte si, prosíme, úhradu (např. ve Vašem e-výpisu).

• Termín odeslání přihlášky: ZMĚNA: nejpozději do 16. 1. 2022 do 23.59
  • Psací potřeby: povolená pouze propiska, nesmí propíjet, nesmí být gumovatelná, nesmí psát slabě, rýsovací potřeby na matematiku
  • Nepovolené pomůcky: mobilní telefony, chytré hodinky, kalkulačky apod.
  • Výsledky budou zveřejněny na webu školy pod přiděleným registračním číslem
  • Upozornění: Testy z Čj a M od Cermatu jsou pouze v jedné variantě, tzn., že pokud si uchazeči zvolí Příjímací zkoušky nanečisto na více školách, budou řešit pokaždé stejné testové úlohy.
  • Rozbory úloh: podle aktuální epidemické situace, inforamce budou průběžně zveřejněny

Přijímací zkoušky nanečisto simulují reálné přijímací zkoušky (stejný čas na jednotlivé testy, seznámení s prostředím školy a s celkovou organizací zkoušek).

Ve výsledkové listině získají žáci (v anonymizované podobě pod přiděleným registračním číslem) přehled o dosaženém počtu bodů a svém celkovém pořadí.