Přijímací zkoušky NANEČISTO

• Termín:                             sobota 26. 1. 2019
  • Kde:                                  budova gymnázia: České Budějovice, Česká 64
  • Vchod do budovy:           kovovou branou z České ulice přes školní dvůr

• Prezence:                        8.15 – 8.50: přízemí školy (G4), I. patro (G8)
  • Testy:                                Čj a M od CERMATu
  • Český jazyk:                     60 minut
  • Matematika:                      70 minut
  • Čas zahájení:                    9.00
  • Ukončení:                         12.00
  • Online přihláška:              ZDE  (zpřístupněna do 23. 1. 2019 do 23:59 hod)
  • Cena:                                 299 Kč, platba převodem
  • Číslo účtu:  3121 12 693/0300

variabilní symbol:rodné číslo účastníka testu – jeho první část před lomítkem, např. 050712

do poznámky pro příjemce:

Jméno a příjmení účastníka testu

• Termín odeslání přihlášky a uhrazení poplatku: nejpozději do 23. 1. 2019
  • Psací potřeby: povolená pouze propiska, nesmí propíjet, nesmí být gumovatelná, nesmí psát slabě, rýsovací potřeby na matematiku
  • Nepovolené pomůcky: mobilní telefony, chytré hodinky, kalkulačky apod.
  • Výsledky budou zveřejněny na webu školy pod přiděleným registračním číslem
  • Upozornění: Testy z Čj a M od Cermatu jsou pouze v jedné variantě, tzn., že pokud si uchazeči zvolí Příjímací zkoušky nanečisto na více školách, budou řešit pokaždé stejné testové úlohy.
  • Při Noci mladých vědců a umělců na Gymnáziu Česká 15. 2. 2019 si mohou od 16.45 – 18.00 hodin zájemci vyzvednout opravené testy z obou předmětů, a to včetně rozborů úloh

Přijímací zkoušky nanečisto simulují reálné přijímací zkoušky (stejný čas na jednotlivé testy, seznámení s prostředím školy a s celkovou organizací zkoušek).

Ve výsledkové listině získají žáci (v anonymizované podobě pod přiděleným registračním číslem) přehled o dosaženém počtu bodů a svém celkovém pořadí.