Přijímací zkoušky červen 2020

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ oborů G4 po náhradním termínu ZDE, GSP po náhradním termínu ZDE

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ oboru G8  ZDE

Milé uchazečky a milí uchazeči, vážení rodiče,

v této "informační dlaždici "Přijímací zkoušky červen 2020" vás budeme průběžně informovat o organizaci přijímacího řízení. Dne 11. května 2020 zpřístupnilo MŠMT školám dokumenty Informace k přijímacímu řízení na střední školy ve školním roce 2019/2020

a Ochrana zdraví na středních školách, konzervatořích a vyšších odborných školách v průběhu přijímacích zkoušek, maturitních zkoušek, závěrečných zkoušek a absolutorií 2018/2020, které přikládáme do přílohy v pdf.

Postupně budeme připojovat další informace, a to samostatně pro všeobecné (G4, G8) a pro sportovní gymnázium (GSP). Ty jsou samostatně vytvořeny v této informační dlaždici. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností se na nás neváhejte obrátit (asekyrka@gymceska.cz).

Antonín Sekyrka

Aktuality Aktuality