Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTIVITY A PROJEKTY / Školní časopis - Magazín 64

Školní časopis - Magazín 64

Speciální číslo Magazínu 64 zrcadlí dobu svého vzniku

Píšeme historii. Dnes je to však ještě budoucnost. Ale pozor, blízká budoucnost. Někdo by mohl namítat, že projekt Speciální číslo zkostnatěl a selhal ve svém účelu – vždyť už se rozvolňují pravidla karantény a my můžeme mít naději. Ale to ještě neznamená, že je vše za námi.

Přečíst
Magazín 64 je druhým nejlepším školním časopisem Jihočeského kraje. A to hned ve dvou kategoriích

V pátek 26. dubna se redakční výprava Magazínu 64 zúčastnila slavnostního vyhlášení soutěže o Nejlepší školní časopis uplynulého roku v našem kraji. Sešli jsme se na Kampě, studentském klubu Jihočeské univerzity, abychom si vyslechli zajímavé přednášky a omrknuli časopisy dalších redakcí.

Úspěch Magazínu 64 pohledem Jihočeské televize a Deníku

Vítězství Magazínu 64 v celostátním kole soutěže o nejlepší školní časopis neunikl ani místním médiím. Redakci ještě jednou gratulujeme!

Magazín 64 obhájil prvenství v celorepublikové soutěži školních časopisů

V pátek 9. listopadu 2018 jsme spolu s panem Mgr. Lukášem Bočkem podnikli cestu do Brna. Fakulta sociálních studií místní Masarykovy univerzity zde pořádala Mediální projektový den zaměřený na mnohá témata novinářského a televizního života.