Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2022 - 2023

Lyžák - 2.E Hochficht

V pondělí 23. 1. 2023 se celá naše třída setkala u autobusu a všichni už natěšení co za celý týden prožijeme, nastoupili do autobusu a vyrazili jsme směr Rakousko. 

V pondělí jsme jeli rovnou na svah, nejdřív jsme se rozjezdili na malém koberci a pak se rozdělili do tří skupin. Večer jsme ještě měli přednášku o první pomoci, která nás připravila na to, jak se chovat ke zraněnému nejen na sjezdovce. 

V úterý jsme lyžovali celý den a vyzkoušeli různé sjezdovky. 

Ve středu jsme si sníh užívali jenom dopoledne, po obědě jsme odjeli zpátky na ubytování. Převlékli jsme se a vyrazili do bazénu, který byl v Německu, necelou hodinu cesty. Při cestě zpátky jsme se ještě zastavili v obchodě. Když jsme se vrátili na ubytování, měli už jsme připravenou večeři a po ní jsme hráli různé společenské hry. 

Ve čtvrtek se zhoršilo počasí, byla mlha, sněžilo, a navíc začali zasněžovat sjezdovku, aby byl dostatek sněhu na víkend.  

V pátek už jsme nakonec lyžovali jen dopoledne, kvůli nepříznivým podmínkám, a tak hned po obědě jsme nasedli do autobusu a vydali se na cestu domů. Nikomu se ale nechtělo, týden uběhl jako nic. Moc jsme si to všichni užili a na zážitky, které jsme zažili nejen na sjezdovkách, nikdy nezapomeneme. 

Děkujeme všem učitelům, kteří s námi jeli a doufáme, že si to také užili, nebo alespoň ve zdraví přežili. 

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout