Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2023 - 2024

Adaptační kurz

6. - 7. 9. jsme se společně s 1. E, 1. A a 1.S vypravili na adaptační kurz do Doubí u Třeboně. 

V krásném prostředí u Opatovického rybníka jsme hráli hry, soutěžili, sportovali a díky letním teplotám se i opalovali a koupali. Velkým zážitkem pro nás byla jízda na dračích lodích a večer pozorování oblohy poseté hvězdami školním dalekohledem. Příště bychom uvítali trochu lepší zajištění pitného režimu, ale stejně se nám druhý den vůbec nechtělo domů.   

Adaptační kurz se mi líbil, zapamatovala jsem si díky němu hodně jmen a našla si pět kamarádek. Díky kurzu už ve třídě vím, kdo je kdo, a nejsem nervózní.:-)

Na adaptačním kurzu mě to opravdu bavilo. Našel jsem si kamarády a dověděl se něco o dračích lodích. Díky soutěžím jsem se naučil pracovat v týmu a vyzkoušel jsem si spoustu her, třeba přehazovanou.

Adaptační kurz byl super. Bylo fajn, že jsme měli možnost se seznámit hned na začátku školního roku, protože jinak by nám to asi trvalo mnohem déle. Spaní po čtyřech i různé hry ve skupinách nám pomohly trochu víc poznat, jaký kdo je, a to budeme moct využít ve prospěch třídy. Je jasné, že se hned nebudeme kamarádit, jako kdybychom se znali odjakživa, ale takhle už se nikdo ve třídě necítí sám.

FotogaleriePřeskočit fotogalerii

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout