Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Archiv aktualit

Další úspěchy Daniela Dvořáka ze 3.E

Poslední dva víkendy se konaly republikové turnaje v badmintonu nejvyšší kategorie GPA, kterých se mohou zúčastnit pouze nejlepší hráči a hráčky republiky.

Obou se zúčastnil i třináctiletý žák 3.E našeho gymnázia Daniel Dvořák.

Minulý víkend se jednalo o turnaj GPA-U15, který se konal v Mostu. Ve dvouhře Daniel potvrdil své výsadní postavení na žebříčku v této kategorii a zvítězil bez ztráty jediného setu.

Podobný úspěch se mu podařil i ve čtyřhře, když ve finále zvítězil 2:1 na sety.  Vítězný hattrik mu překazil jeho kolega ze čtyřhry Jan Rázl, který ve finále mixu spolu s Kristínou Kozempelovou porazil Daniela s Veronikou Novákovou 2:0 na sety.  Ale bilance 2 zlaté a 1 stříbrná medaile je výrazný úspěch a Daniel se tak stal nejúspěšnějším hráčem turnaje.

Skvělou formu si přenesl i do tohoto víkendu, kdy se konal turnaj GPA U-17 v Hradci Králové. V konkurenci s hráči o několik let staršími dokázal vybojovat 5. místo ve čtyřhře a v mixu s Veronikou Novákovou jako nenasazený pár získali bronzovou medaili, když se jim podařilo mj. porazit i pátý a dokonce i třetí nasazený pár. 

K úspěchům blahopřejeme a držíme palce do dalších turnajů.

Roman Dvořák

 

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout