Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

3. TalentAkademie

3. TalentAkademie, kterou spolupořádá naše gymnázium společně s Nadací jihočeských nadějí, začíná 4. listopadu. Tato podzimní je tentokrát zaměřená na medicínu. Studenti navštíví specializovaná a supermoderní pracoviště hned několika nemocnic v Jihočeském kraji, mohou se těšit například na robotickou operaci, katetrizační laboratoř, hyperbarickou komoru, ale především na odborné přednášky.

Do Českých Budějovic za nimi zavítají světové lékařské kapacity jako Prof. MUDr. Robert Lischke, Ph. D. nebo Prof. MUDr. Pavel Dungl, DrSc., přednosta ortopedické kliniky v nemocnici Na Bulovce a držitel státního vyznamenání. Jistě velice atraktivní pohled, jak vlastně funguje lidské tělo vrcholového sportovce, představí ve své přednášce a besedě se studenty olympijská vítězka Kateřina Neumannová.

Čestným patronem 1. TalentAkademie se stala Dr. Dana Drábová, při 2. akademii to byl vynikající český publicista PhDr. Václav Moravec. PhD. et PhD.

Podzimní 3. TalentAkademii jihočeských nadějí zahájí svou přednáškou Prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., rektor Univerzity Karlovy.

V zajímavé reportáži Jihočeské televize se o TalentAkademii dozvíte více (od času: 03:40): https://www.jihoceskatelevize.cz/archiv/zpravy/2515.html

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout