Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Návštěva Národního divadla v Praze

Dne 5. listopadu 2019 jsme se jako třídy 3. A a 4. E vydaly na výlet do Prahy. Hlavním programem měla být návštěva Národního muzea a Národního divadla, ale všichni si užili i celý zbytek dne.

Po příjezdu do Prahy jsme měli čas zajít si na dobrý oběd, pokochali jsme se památkami Prahy a následně se vydali navštívit výstavu Tutanchamon v Národním muzeu. Tato expozice byla rozdělena do tří částí a byla provázena audio výkladem. My, jakožto první polovina skupiny, jsme bohužel kvůli nedorozumění poslední část nedoposlechli, ale věříme, že byla minimálně tak hezká jako ty předcházející.

Poté jsme se vypravili na představení, které nás čekalo od 19:00 v Národním divadle. Zhlédli jsme divadelní inscenaci „Pýcha a předsudek“, jejíž obsazení bylo skvělé. Už jen velké jméno „Iva Janžurová“ tomu napovídá. Divadlo bylo zábavné a i příběhově zajímavé, takže jsme byli všichni spokojeni.

Po skončení nás čekala už jen noční cesta autobusem do Českých Budějovic, kde jsme zakončili náš příjemný výlet za kulturou.

                                                                                                                                                    Tereza Froydová 3.A

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout