Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Dva workshopy s Mishou v angličtině

Není to poprvé, co jsme se v naší čítárně setkali s legendární lektorkou Mgr. Michaelou Čaňkovou. Víme, že jejím hlavním tématem je literatura, kultura, historie a život anglicky mluvících zemí, zvláště těch s keltskými kořeny. Letos toto setkání zaštítila Jihočeská univerzita a Britské centrum.

A tak tedy na začátku března se naši studenti mohli podílet na dvou anglických workshopech se  dvěma kontrastními tématy. První bylo náročnější – Ireland a jeho spletitá a divoká historie. Druhé téma bylo zdánlivě odlehčující – Food and dishes, UK – ale v pojmech, názvech a překladech rovněž spletité a matoucí. Oba workshopy měly své charakteristické znaky – byly interaktivní, tvořivé, rozmanité a zábavné.

Více než dvacet studentů z různých ročníků v každém z nich zaujatě spolu pracovali. Víme, že většina audiovizuálních zdrojů našich studentů angličtiny se nese v adoraci americké angličtiny, o to více potěšující a pozoruhodné je, že tentokrát ocenili rovněž krásnou britskou angličtinu lektorky. Lajkujeme!

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout