Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / O ŠKOLE / Úspěchy studentů a školy

Naši florbalisté jsou nejlepší v kraji

Dne 24. 3. 2022 se konalo krajské kolo ve florbale v kategorii chlapců V, kam se našim florbalistům podařilo postoupit z okresního kola, konaného ve stejné hale LOKO ČB několik týdnů nazpět. Do turnaje jsme nastupovali v pozici jednoho z favoritů celého turnaje. Náš tým byl nalosován do skupiny B, kde se v základní části postupně utkal s týmy SRŠ Vodňany, SŠTO Dačice a SPŠ Písek. Všechny zmíněné týmy se nám podařilo porazit, a tak jsme do semifinálových bojů postoupili z 1. místa ve skupině. V semifinále jsme narazili na druhého ze skupiny A, kterým bylo GJVJ České Budějovice. Budějovický souboj vyšel lépe našim borcům a my jsme se mohli těšit na finálový souboj, kam se nakonec, po urputných bojích, probojoval tým SRŠ Vodňany, který jsme dokázali porazit již v základní části. V průběhu turnaje šla naše výkonnost a herní projev výrazně nahoru, a tak nakonec ani finálový zápas nepřinesl velkou dramatičnost a po jasném výsledku 4:1 jsme slavili postup do státního kola.

Všem klukům, kteří bojovali za naši školu a podařilo se jim vybojovat postup do výše zmíněného státního kola, tímto moc děkuji a těším se na další společná vítězství.

Tým: Lukš Petr, Fišer Vojtěch, Klečka Ondřej, Kotous Daniel, Burian Jakub, Týfa Martin, Gloza Onřej, Faltus Matěj, Kříž Matyáš, Šuster Jakub, Dvořák Michal, Polanský Oliver, Holeček Jakub, Vobruba Matouš

Honza Dvořák

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout