Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / O ŠKOLE / Úspěchy studentů a školy

Patrik Vaněk a Lukáš Perina v kvalifikaci na futsalové mistrovství Evropy

Jsou tomu již více jak 2 týdny, co se dva studenti 4. ročníku sportovní třídy Patrik Vaněk a Lukáš Perina zúčastnili kvalifikace na futsalové mistrovství Evropy, které probíhalo v Portugalském Portu.

Nejprve je čekalo soustředění v Kadani, které začínalo v neděli odpoledne a trvalo do středy, kdy se celý tým přesunul na letiště do Prahy a poté letadlem do Portugalska. Tam je již čekali reprezentanti Řecka, Kypru a Portugalska. První zápas s již zmiňovaným Řeckem skončil nerozhodným stavem 1:1. Hned další den kluky čekal zápas s Kyprem, ve kterém se tým opět brzy dostal do vedení a ve druhém poločase přidal další 3 góly.

Poslední zápas s Portugalskem byl takzvaně o všechno. Lvíčata srdnatě bojovala, ale bohužel to na vítězství nestačilo a Češi se museli spokojit s prohrou 5:3 a konečným 2. místem, které nebylo postupující. „Myslím, že to byla povedená kvalifikace, šli jsme do posledního zápasu s tím, že si to jdeme rozdat o postup s favoritem, ale Portugalci prokázali svoji kvalitu, a tak jsme těsně prohráli” sdělil nám Patrik

Přejeme klukům poklidné zvládnutí maturity a plno budoucích úspěchů v životě i sportu.

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout